Magazyn energii

Magazyny energii, które oferujemy naszym Klientom zostały zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu w przypadku awarii zasilania. Czasy reakcji naszych systemów, na przerwy w dostawach prądu, liczone są w milisekundach.

Podobnie jak w przypadku instalacji fotowoltaicznych, dobór i rekomendacja konkretnego magazynu energii poprzedzona jest szczegółową analizą potrzeb naszych Klientów.

Jak działają magazyny energii

Wyprodukowana energia elektryczna trafia do inwertera
Inwerter zasila aktywne w danym momencie urządzenia
Nadwyżka wyprodukowanej przez instalacje energii trafia do magazynu. Kiedy zużycie energii w budynku będzie większe niż produkcja bieżąca, magazyn zasili pracujące urządzenia
Po wykorzystaniu całej energii zgromadzonej w magazynie i przy niepracującej instalacji PV, budynek będzie zasilany z sieci

JAKIE SĄ ZALETY MAGAZYNÓW ENERGII?

Niezależność Energetyczna

Dzięki współpracy magazynu energii z Twoją instalacją fotowoltaiczną i gromadzeniu wyprodukowanej energii, zapewniasz sobie niezależność i bezpieczeństwo, zarówno podczas bieżącego funkcjonowania, jak i podczas nieoczekiwanych awarii sieci zewnętrznego dostawcy.

Funkcjonalność

Kompaktowe rozmiary pozwolą łatwo wkomponować urządzenie w przestrzeń Twojego domu.

Bezpieczeństwo

W standardzie magazyny energii posiadają szereg zabezpieczeń przed zwarciem i przeciążeniem. Jedną z ważniejszych funkcji jest także backup, który zabezpiecza system w przypadku przerw w dostawie energii sieciowej.

Trwałość

Zastosowana technologia zapewnia przynajmniej kilka tysięcy cyklów ładowania, przy zachowaniu min. 90%pojemności, co powinno przełożyć się nawet na 30 letni okres eksploatacji.

Zajmujemy się sprzedażą magazynów energii renomowanych producentów

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej