Fotowoltaika

Fotowoltaika to darmowe i ekologiczne źródło energii odnawialnej dla Ciebie i Twojej rodziny, a także dla Twojego biznesu. Instalacje fotowoltaiczne pracują przez cały rok, również zimą, a jedynym warunkiem ich pracy jest obecność promieniowania słonecznego.

Projektujemy i wykonujemy nasze instalacje fotowoltaiczne, wykorzystując sprawdzone i najlepsze rozwiązania na rynku.

Każda, wykonana dla naszego Klienta instalacja, poprzedzona jest szczegółową analizą wielu aspektów, a zwłaszcza zapotrzebowania energii obiektu oraz uwarunkowań technicznych i lokalizacyjnych miejsca instalacji.

Zalety Fotowoltaiki

DARMOWA ENERGIA

Instalacja fotowoltaiczna produkuje energię z niewyczerpalnego źródła, którym jest słońce.

CZYSTE ŹRÓDŁO ENERGII

Panele fotowoltaiczne nie emitują zanieczyszczeń i podlegają procesowi recyclingu.

ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI

Instalacja fotowoltaiczna nie tylko dostarczy Ci darmowej energii, ale również podniesie atrakcyjność i wartość nieruchomości.

BEZPIECZEŃSTWO EKONOMICZNE

Twoja instalacja zapewni Ci niezależność i bezpieczeństwo ekonomiczne nawet przez 30lat, zwłaszcza w sytuacji rosnących cen energii.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Prawidłowo zaprojektowania i wykonana instalacja fotowoltaiczna, jest systemem praktycznie bezawaryjnym, zapewniającym wysoki komfort użytkowania.

POLECAMY POŁĄCZENIE INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ Z FOLIAMI GRZEWCZYMI, KABLAMI GRZEWCZYMI LUB POMPĄ CIEPŁA

Prąd uzyskany ze słońca można wykorzystać w niezwykle efektywny sposób. Na myśl przychodzi przede wszystkim zyskująca ogromną popularność fotowoltaika, za pomocą której można ogrzewać swój dom.

Jak to zrobić? Odpowiedzią na to pytanie może być folie grzewcze, kable grzewcze lub pompa ciepła. Biorąc pod uwagę dotacje do instalacji fotowoltaicznej oraz możliwość odliczenia podstawy obliczenia podatku dochodowego, takie rozwiązanie może stanowić świetną alternatywę dla ogrzewania gazowego i przynosić wymierne korzyści w postaci generowania oszczędności.

Dodatkową zaletą ogrzewania elektrycznego i fotowoltaiki jest fakt, że budynek nie potrzebuje komina i kotłowni, a zaoszczędzone środki można przeznaczyć na inny cel.

Zestaw ECO wraz z montażem ( równiez opcja bez) :
– moduły PV monokrystaliczne
310/315Wp 12 lat gwarancji producenta, 25 lat na moc, grubość 35mm
– konstrukcja
-falownik
-okablowanie
-rozdzielnica

STANDARD

Zestaw STANDARD wraz z montażem (również opcja bez)
– moduły PV monokrystaliczne 320/325 Wp 12 lat gwarancji producenta z możliwością wydłużenia, 25 lat na moc, grubość 40 mm
-konstrukcja
-falownik
-okablowanie
-rozdzielnica

Zestaw CLASSIC wraz z montażem (również opcja bez)
– moduły PV polikrystaliczne 275/285 Wp 12 lat gwarancji producenta z możliwością wydłużenia, 25 lat na moc, grubość 40 mm
-konstrukcja
-falownik
-okablowanie
-rozdzielnica

PRESTIGE

Zestaw PRESTIGE wraz z montażem (również opcja bez)
– moduły PV monokrystaliczne 320/400 Wp 15 lat gwarancji producenta z możliwością wydłużenia, 30lat na moc, grubość 40 mm
-konstrukcja
-falownik
-okablowanie
-rozdzielnica

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej