Kompleksowa obsługa dotacji i programów

Sprawdzimy, czy kwalifikujesz się do programu oraz wyjaśnimy Ci, na jakich zasadach możesz skorzystać z dotacji. Przeanalizujemy Twoją indywidualną sytuację. Przygotujemy Twój wniosek i zaoferujemy wykonanie usługi zgodnie z panującymi zasadami określonego programu lub dotacji. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, że zajmiemy się Twoją sprawą kompleksowo i z najwyższym zaangażowaniem.

W razie wątpliwości zapytaj naszego specjalistę

Mój prąd

Zastosowanie fotowoltaiki może obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%. To rozwiązanie świetnie wpisuje się w troskę o środowisko naturalne. Działania o charakterze proekologicznym popierają rządzący. Na zakup własnej przydomowej instalacji można otrzymać dotację. Dla osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej przygotowano program „Mój Prąd”.

Czyste powietrze

Osobom decydującym się na wymianę starego kotła na ekologiczne źródło ciepła przysługuje dotacja z programu „Czyste Powietrze”. Można skorzystać z dofinansowania wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Program Czyste Powietrze jest wynikiem porozumienia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska (NFOŚ) z Wojewódzkimi Funduszami (WFOŚ) Bankiem Ochrony Środowiska z czerwca 2018 roku. Nadrzędnym celem programu jest zmniejszenie tak zwanej niskiej emisji, która w głównej mierze przyczynia się do powstawania smogu.

Maksymalne dotacje dla poszczególnych kategorii kosztów kwalifikowanych

Zobacz jak łatwo złożyć wniosek o dofinansowanie - wystarczy kontakt z nami i działamy!