O nas

O NAS

Firma Cadela Project zajmuje się zaopatrywaniem w systemy grzewcze budynków i alternatywne źródła energii. Zebrane doświadczenie podczas kontaktów z klientami i poznawanie ich potrzeb doprowadziło do poszukiwania alternatywnych systemów ogrzewania i źródeł energii. Efektem tych poszukiwań są nowe technologie, które możesz zobaczyć w naszej ofercie. Innowacyjność powoduje, że chcemy podzielić się dystrybuowanymi produktami i poszukujemy partnerów biznesowych oraz firm instalacyjnych.

+(48) 664-614-706

+(48) 505-061-696

+(48) 727-912-706

[email protected]

Cześć!

Mam już 15 lat doświadczenia w branży budowlanej.

Zaczynając jako praktykant, pracownik budwolany na rynku zachodnim nabierałem co roku nowego doświadczenia, umiejętności oraz kierunku ,który po drodze pozwolił mi zdobyć zawód architekta na WST w Katowicach.

Prowadząc swoją działalność jak i będąc pod skrzydłami innych, których miło wspominam, zmieniłem zupełnie kierunek branży , który pozwolił zdobyć wiedzę i poprawił relacje międzyludzkie jak i rozwój. Czas sprawił aby powrócić do branży projektowo-budowlanej , pomóc wielu podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym. Dlatego też oprócz komplekcowej obsłudze inwestycji , promujemy dziś sprawdzony osobiście System Darmowego Ogrzewania Red Snake-dzięki połączeniu najwyższej jakości foli grzewczych i fotowoltaiki nasi klienci zyskują ekologiczne,bez obsługowe oraz darmowe w eksploatacji ogrzewanie swoich domów, inwestycji. Zachęcam dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Cadela Project

415

Zrealizowane projekty

136

Instalatorów

1664

Zadowolonych klientów

35

Specjalistów