Kontynuacja programu

Jak już wiadomo, a może i nie, przyjmowanie wniosków w programie „Mój Prąd 4.0” skończyło się 17 marca. Powodem było wyczerpanie się budżetu przeznaczonego na ten projekt. Była to kolejna odsłona programu, który ma za zadanie wspierać rodziny i firmy w kształtowaniu swojej przyszłości energetycznej.

Jednak mimo zakończenia czwartej edycji, to nie koniec dalszego wspierania Was w bardzo istotnych decyzjach. Dotyczą przecież waszych środków finansowych.

Teraz nadchodzi „Mój Prąd 5.0”!
Planowane wdrożenie programu datuje się na 22 kwietnia tego roku. Warto z niego skorzystać i otrzymać kolejne środki na poprawę swojej sytuacji w sektorze energetyki.


Niektóre zmiany w programie „Mój prąd 5.0”

  • Maksymalna kwota dofinansowania, jaką będzie można uzyskać w programie, wyniesie 58 tys. zł. W ostatniej edycji „Mój Prąd 4.0” było to, po grudniowej podwyżce stawek, maksymalnie 31 tys. zł – dobre zmiany zawsze cieszą!
  • Co ważne, by uzyskać dofinansowanie z dofinansowania trzeba będzie – tak jak w czwartej edycji – korzystać z systemu rozliczeń na zasadach korekty i pomniejszenia płatności. Warto skorzystać z tej możliwości, bo w ostatniej edycji za przejście na premia wynosiła 3 tys. zł.
  • Wszyscy nowi prosumenci automatycznie teraz rozliczają energię poprzez wartości energii do sieci i pobranej z sieci.
  • Kto będzie chciał skorzystać z programu ”Mój Prąd 5.0” i dobrać do fotowoltaiki, którą już wcześniej zamontował, inne urządzenia, np. magazyn energii czy pompę ciepła, będzie musiał zrezygnować z rozliczania na zasadach obniżek cenowych u sprzedawców energii.

Przeglądaj nasze treści, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej o programie „Mój prąd 5.0” oraz innych zmianach i nowościach, zachodzących w branży energetycznej i fotowoltaicznej! Więcej ciekawych rzeczy dowiesz zaglądając do naszego fanpage’a na Facebooku:

https://cadela-project.pl/

https://www.facebook.com/ogrzewamyopolskie


Link do grafiki: http://bitly.pl/xYST2

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*