Już niebawem rusza 3 edycja programu „Moj prąd” Nie przegap swojej okazji na uzyskanie wsparcia finansowego które przyśpieszy okres zwrotu instalacji fotowoltaicznej. Firma Centrum Ogrzewania i Fotowoltaiki Red Snake – Cadela Project poprowadzi Cię za rękę od początku do końca procesu.

Od i kto można skladać wnioski w programie Moj Prąd?

Do startu naboru pozostało (licznik czasu) – nie czekaj na ostatni moment skontaktuj się z nami już dziś.

Zgodnie z zapowiedzią Ministra Klimatu i Środowiska 3 edycja planowana jest na 01.07.2021

Wziąć udział mogą w nim wszscy którzy ponieśli koszty kwalifikowalne od 01.02.2020

Na co będzie można uzyskać dofinansowanie?

Dokładna treść nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że będzie to podobnie jak w poprzednich edycjach instalacje od 2 do 10 kwp, w kuluarach dalej mówi się o kwocie około 5 tyś złotych. Ponadto nowa edycja Mojego Prądu będzie rozszerzona o nowe opcje które pomogą jeszcze optymalniej wykorzystać moc instalacji PV, mowa między innymi o ładowarkach do samochodów elektrycznych, magazynach energii. Na szczegółową listę, warunki i kwoty musimy jeszcze poczekać.

Do kiedy potrawa nabór?

Nabór potrwa do 20.12.2021r lub do wyczerpania środków finansowych.W poprzednim naborze mimo doładowania puli dodatkową kwotą 100 milionów złotych, nabór skończył się przed czasem. Dlatego nie czekaj na ostatni moment i skontaktuj się z nami już dziś na darmowy audyt i zadecyduj czy to dla Ciebie czy nie!

link do formularza kontaktowego

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*