Fotowoltaika to darmowy prąd dzięki energii ze słońca .

Koszty energii stale rosną, rozwiązaniem problemu jest instalacja paneli fotowoltaicznych klasy Premium. To gwarancja spokoju, bezpieczeństwa i bardzo długiej bezawaryjnej żywotności . Zużycie energii w gospodarstwie domowym czy rolnym z reguły jest na corocznym stałym poziomie, znając więc zapotrzebowanie energetyczne możemy dobrać instalację, która zredukuje rachunki niemal do zera.  Cały system jest bezobsługowy, a produkcje swojego prądu można monitorować za pomocą chociażby swojego telefonu. Nie angażuj własnych oszczędności, zamiast miesięcznie płacić dostawcy energii, płać taką samą stałą ratę kredytu lub leasingu. Biorąc pod uwagę dotację czy możliwości odpisania kosztów od podatku inwestycja zwraca się po 6-8 latach.

Polski produkt Premium gwarantuje Ci  bezawaryjną produkcję energii nawet do 30lat, odporność na warunki atmosferyczne tj. wiatr czy grad  jest idealnie dopasowana do naszych krajowych warunków klimatycznych. Krajowa produkcja gwarantuje błyskawiczny serwis. Wyobraź sobie, że po kilku latach Twoja instalacja z za oceanu ulega awarii, firma wykonawcza i dostawca modułów nie odbiera telefonów bądź zmieniła profil działalności a jedyny serwis, który odbiera telefon wymaga tłumacza, który informuje Cię aby zweryfikować usterki należy wysłać komponenty na swój koszt i czekać.

To czy wybór krajowego producenta nie okazuje się wyborem lepszym i bezpiecznym do którego możesz w każdym momencie się dodzwonić, podjechać a po zakończeniu żywotności odesłać panele nie ponosząc kosztów recyklingu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*