Audyt energetyczny w twojej gminie

Dlaczego potrzebujesz świadectwa charakterystyki energetycznej?

Świadectwo charakterystyki energetycznej wymagane jest w wielu programach, dotacjach i dofinansowaniach. Dzięki niemu uzyskasz dodatkowe środki na remont lub zwrot nakładów na poprawę energetyczności nieruchomości.

Co to jest audyt energetyczny?

Audyt energetyczny to szczegółowa analiza zużycia energii w budynku, której celem jest identyfikacja źródeł strat ciepła i energii elektrycznej oraz wskazanie sposobów na ich redukcję.

Kto go wykona?

Audyt taki przeprowadzany jest przez naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy na podstawie pomiarów i analizy stanu technicznego instalacji, izolacji i wentylacji określają, ile energii jest wykorzystywane i gdzie następują jej straty.

Co zyskasz?

Dzięki temu właściciel budynku może dowiedzieć się, jakie inwestycje w celu poprawy efektywności energetycznej są opłacalne i jakie korzyści finansowe i ekologiczne wynikają z takich działań.

Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*