• Telefon: +(48)664 614 706

O nas

NAWIĄŻMY WSPÓŁPRACĘ
OFERUJEMY ATRAKCYJNE WARUNKI

Firma Cadela Project zajmuje się zaopatrywaniem w systemy grzewcze budynków od 5 lat. Zebrane doświadczenie podczas kontaktów z klientami i poznawanie ich potrzeb doprowadziło do poszukiwania alternatywnych systemów ogrzewania. Efektem tych poszukiwań są folie grzewcze Red Snake, produkt proekologiczny i prozdrowotny. Doskonałość produktu, jego trwałość, skuteczność i łatwość montażu powodują, że chcemy podzielić się tym produktem i poszukujemy partnerów biznesowych oraz firm instalacyjnych.

Zadzwoń: +(48) 664-614-706

Cześć!

Mam już 15 lat doświadczenia w branży budowlanej.

Zaczynając jako praktykant, pracownik budwolany na rynku zachodnim nabierałem co roku nowego doświadczenia, umiejętności oraz kierunku ,który po drodze pozwolił mi zdobyć zawód architekta na WST w Katowicach.

Prowadząc swoją działalność jak i będąc pod skrzydłami innych, których miło wspominam, zmieniłem zupełnie kierunek branży , który pozwolił zdobyć wiedzę i poprawił relacje międzyludzkie jak i rozwój. Czas sprawił aby powrócić do branży projektowo-budowlanej , pomóc wielu podmiotom gospodarczym jak i klientom indywidualnym. Dlatego też oprócz komplekcowej obsłudze inwestycji , promujemy dziś sprawdzony osobiście System Darmowego Ogrzewania Red Snake-dzięki połączeniu najwyższej jakości foli grzewczych i fotowoltaiki nasi klienci zyskują ekologiczne,bez obsługowe oraz darmowe w eksploatacji ogrzewanie swoich domów, inwestycji. Zachęcam dołączyć do grona zadowolonych klientów

Cadela Project

215

Zrealizowane projekty

123

Montażystów

3245

Zadowolonych klientów

35

Specjalistów